Процедура підготовки проектної заявки

Зацікавлені ОГС запрошуються до участі в активностях, організованих ГО «Взаємодія Плюс», для забезпечення підготовки якісної проектної заявки.

Супровід процесу підготовки заявки передбачає:

·        проведення тренінгу,

·        проведення вебінарів;

·        консультації експертів за напрямами проекту.

Для ефективної роботи пропонуємо усім зацікавленим ОГС:

1.     Прочитати уважно Рекомендації щодо заповнення аплікаційної форми за відповідним напрямом проекту. При заповненні шаблонів керуйтесь поясненнями за кожним пунктом документу. Звертайте увагу на обов’язковий або рекомендаційний характер питання. У шаблоні бюджету звертайте увагу на пояснення рядків, наведені приклади та формули, які вже внесено для розрахунків.

2.     Зареєструватись та відвідати тренінг, вебінари з підготовки проектної заявки.

3.     Поставити питання до 12 липня 2019 року за телефоном, електронним листом, на сайті конкурсу ПМГ http://www.vzplus-grant.org.ua/ або на сторінці ГО «Взаємодія Плюс» https://www.facebook.com/vz.plus/ і ознайомитись з усіма відповідями на сторінці HelpDesk сайту конкурсу, які було підготовлено на запити заявників.

 

 

Процедура подання

Необхідно здійснити наступні кроки з подання заявки:

1.     Підготувати файли документів до подання:

а) назвати аплікаційну форму (формат PDF) латинськими літерами за формулою Номер Напряму_Перша літера цільової області_ Скорочена назва ОГС. Наприклад: 2_L_NAZVA. (Донецька область - D, Луганська область - L).

б) сформувати архів додатків (формат ZIP) розміром не більше ніж 8 Мб. Назва архіву формується як назва аплікаційної форми з позначкою Annexes. Наприклад: 2_L_NAZVA_Annexes.

в) назвати бюджет проекту (формат EXCEL) латинськими літерами за формулою Номер Напряму_Перша літера цільової області_Скорочена назва ОГС. B. Наприклад: 2_L_NAZVA_Budget.

 

У випадку, коли ОГС подає на конкурс кілька заявок за одним напрямом, необхідно в кінці назв усіх файлів додавати порядковий номер заявки. Наприклад, 2_L_NAZVA_Annexes_2.

 

2.     Подати до 16.00 за київським часом 17 липня 2019 року на електронну адресу SGP@vzplus.org пакет документів, який складається з:

а) аплікаційної форми;

б) додатків – перелік подано  в аплікаційній формі;

в) бюджету проекту.

Тема листа: ПМГ_Напрям_№_ назва організації.

 

У випадку, коли ОГС подає на конкурс кілька заявок, кожну заявку необхідно подавати окремим листом.

 

3. Отримати електронний лист - відповідь про те, що ваші документи отримано, а також посилання на форму реєстрації проектної заявки.

4. Перейти за отриманим посиланням, заповнити і відправити реєстраційну форму.

5. Отримати відповідь електронним листом та SMS повідомленням, що вашу заявку прийнято до розгляду на участь у конкурсі ПМГ протягом 1 робочого дня.

 

У разі якщо не було отримано підтверджень отримання документів чи прийняття документів до розгляду, необхідно зв’язатись з організаторами конкурсу за телефоном або електронним листом.

 

Після зазначеного дедлайну реєстрація заявок припиняється.

 

Процедура оцінювання

1. Перший етап: технічна експертиза. До технічної експертизи допускаються лише ті заявки, що подані в повному обсязі (аплікаційна форма, додатки, бюджет) до кінцевої дати та часу подання заявки. Після експертизи заявникам надійдуть повідомлення щодо допущення до конкурсу або дискваліфікації заявки.

2. Другий етап: оцінка за формальними критеріями. Заявки перевіряються на відповідність обов’язковим вимогам конкурсу ПМГ. Після експертизи заявникам надійдуть повідомлення щодо допущення до конкурсу або дискваліфікації заявки.

3. Третій етап: оцінювання якості проектної пропозиції. Здійснюється Комісіями (за окремими напрямами) за змістом у балах відповідно до критеріїв оцінювання. Формується рейтинг проектів у розрізі напрямів за результатами бальної оцінки.

4. Переможці конкурсу будуть сповіщені електронним листом та SMS повідомленням до 19.08.2019 р.

 

Процедура укладання угод з переможцями конкурсу ПМГ

 

Усі переможці конкурсу будуть укладати з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру - однією з її імплементуючих агентств ООН грантову угоду на виконання проекту. Перерахування коштів буде відбуватись двома траншами. Розподіл коштів за траншами залежить від напряму проекту.

 

На дату підписання Угоди на отримання малого гранту організація – переможець конкурсу не повинна мати поточних Угод, укладених з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, включно з її імплементуючими агентствами ООН – Програмою розвитку ООН (ПРООН), Структурою ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО).