Грантовий конкурс 

для організацій громадянського суспільства Донецької та Луганської областей у межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру

Запис презентації

Запис презентації Початок конкурсу малих грантів ООН для ОГС Донецької та Луганської областей

Запис від 15 травня 2000 р. з онлайн конференціії - презентації конкурсу Програми малих грантів ООН для організацій громадянського суспільства за участю Дмитра Курочки, спеціаліста з територіального об'єднання Програми ООН із відновлення та розбудови миру, керівниці проєкту технічної підтримки конкурсу малих грантів від ГО Взаємодія Плюс Лариси Самосьонок та менеджера з моніторингу, оцінювання та комунікацій проєкту Романа Дима.

ВАЖЛИВІ ДАТИ

6 липня 2020

ОГОЛОШЕННЯ ПРОДОВЖЕННЯ КОНКУРСУ 

20 ЛИПНЯ 2020

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК

ПРО

КОНКУРС

Цей конкурс відбувається у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). 

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.. 

Загальна мета проєкту – відновлення ефективного врядування та просування примирення в охоплених конфліктом громадах Луганської та Донецької областей (на підконтрольних уряду України територіях), що відповідає Цілі сталого розвитку 16 «Мир, справедливість і сильні інститути». 

Партнером з організації та адміністрування грантового конкурсу є громадська організація «Взаємодія Плюс».

Території 

реалізації конкурсу

Проєкти, які будуть реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинні впроваджуватись на території цільових громад, а саме:

1) у Донецькій області: Бахмутської, Верхньоторецької, Волноваської, Вугледарської, Добропільської, Дружківської, Красногорівської, Курахівської, Мар’їнської, Сіверської, Соледарської, Торецької міських рад, Великоновосілківської, Званівської, Ольгинської, Очеретинської, Первомайської,  Хлібодарівської селищних рад;

2)   у Луганській області: Гірської, Золотівської, Кремінської, Попаснянської, Рубіжанської, Сєвєродонецької, Щастинської міських рад, Біловодської, Білолуцької, Білокуракинської, Красноріченської, Марківської, Міловської, Новоайдарської, Станично-Луганської, Троїцької, селищних рад, Кам’янської, Красноталівської, Лозно-Олександрівської, Нижньодуванської, Нижньотеплівської, Привільської, Широківської сільських рад

Вимоги до ОГС –

учасників конкурсу

До участі у конкурсі ПМГ запрошуються неурядові громадські організації (НГО), які відповідають наступним вимогам:

1) є організаціями громадянського суспільства, а саме: громадською організацією, громадським об’єднанням, благодійною організацією (благодійним товариством, благодійною установою, благодійним фондом), організацією роботодавців (або їх об’єднанням), спілкою (асоціацією) юридичних осіб, обслуговуючим сільськогосподарським кооперативом (кооперативним об’єднанням сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів), творчою спілкою, органом самоорганізації населення;

2) офіційно зареєстровані у Донецькій або Луганській області (на підконтрольних уряду України територіях);

3) мають статус неприбуткової або благодійної організації;

4) мають дійсний розрахунковий рахунок у банку України.

НАПРЯМИ КОНКУРСУ

ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ ПРОГРАМИ МАЛИХ ГРАНТІВ (ПМГ) ПРИЙМАЮТЬСЯ ЗАЯВКИ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ НАСТУПНИМ НАПРЯМАМ

шлях до перемоги у конкурсі:


1. Перевірити, чи відповідає ваша організація вимогам до учасників конкурсу.

Дивиться перелік вище на цій сторінці >>>

Звертаємо увагу організацій громадянського суспільства, що не мають досвіду отримання грантової допомоги та підготовки заявок - у цьому конкурсі відсутність досвіду не є обмеженням до участі та перемоги. Для початківців ми підготували покрокові інструкції, записали багато вебінарів з простими та зрозумілими прикладами та, головне, щоденно консультуємо вас через гарячу лінію проєкту з усіх можливих питань. 

2. Обрати одну чи декілька цільових територій, де ви будете реалізовувати проєкт.

Якщо ваша неприбуткова організація громадянського суспільства не зареєстрована на території цільових громад, але зареєстрована у Донецькій чи Луганській областях - ви маєте можливість приймати участь, але проєкт ви повинні реалізувати тільки на цільових територіях. 

3. Сформуйте команду з підготовки проєктної пропозиції.

Керівник проєкту, керівник організації та професійний бухгалтер. Керівник проєкту та бухгалтер можуть бути не членами організації та залучені на час реалізації проєкту. Бухгалтер повинен мати відповідний фах та досвід. 

4. Обрати напрям за яким ви будете реалізовувати проєкт та розробити ідею проєкту. 

До кожного напряму ми підготували рекомендації та виклали записи вебінарів з експертами, щоб допомогти вам сформувати переможну ідею проєкту дивиться сторінки за кожним напрямом >>>

Проведіть зустріч команди проєкту з членами ОГС, мешканцями та активістами громади, місцевими органами влади, отримайте листи підтримки від ОМС. 

Ви можете подати декілька проєктів за різними напрямами, але отримати фінансування може тільки один проєкт від однієї ОГС.

5. Підготуйте проєктну заявку

  • ознайомтесь з фінансовими умовами гранту за кожним напрямом та оцініть вашу можливість сформувати ваш власний внесок від організації. Про це на сторінці фінансуання >>>
  • обов'язково візьміть участь чи подивіться запис вебінарів з підготовки проєктної заявки, бюджету на сторінці з вебінарами >>>
  • ознайомтесь з рекомендаціями та завантажте шаблони аплікаційної форми, бюджету на сторінці - підготовка заявки >>>
  • зберіть усі вказані у рекомендаціях додатки. Зверніть увагу, що на отримання деяких з них вам буде потрібно достатньо багато часу, тому доручіть одному з членів команди відразу почати збір цих документів.

6. Подайте аплікаційний пакет на конкурс до 23:59  20 липня 2020 року

  • уважно ознайомтеся з правилами на сторінці - подання >>>
  • консультуєтесь з фахівцями нашої гарячої лінії з усіх незрозумілих питань 
  • заповніть онлайн-анкету на сторінці - подання,  а потім надішліть електронний лист з аплікаційним пакетом
  • якщо ви подаєте декілька заявок за різними напрямами, то по кожній ви заповнюєте окрему онлайн-анкету та надсилаєте окремий електронний лист.