ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ


1. Чи може подавати та виконувати проєкт ОГС, яка зареєстрована у Донецькій або Луганській області, але не на території цільових громад?

Так.

2. Чи може подавати заявку кілька організацій у партнерстві?

Так. Заявки можуть подаватись у партнерстві, але в аплікаційній формі чітко визначається відповідальна за виконання грантової Угоди ОГС, а також розподіляються обов’язки щодо виконання активностей проєкту. Грантові кошти перераховуються лише відповідальній ОГС та не можуть буди перераховані на рахунки інших партнерів для виконання проєкту.

3. Чи може організація подавати кілька заявок?

Так. Одна організація може подавати більше однієї заявки, але фінансування отримає лише один проєкт.

4. Чи обов’язкове співфінансування проєкту?

Співфінансування є обов’язковою умовою для усіх проєктів. Співфінансування може бути за власний рахунок, за рахунок партнерів проєкту або за рахунок місцевого бюджету та складати повинно не менш ніж 10% від загальної вартості проєкту. Співфінансування може бути у грошовій або негрошовій формі, але має бути оцінене і внесене в аплікаційну форму. За співфінансуванням складається окремий фінансовий звіт.

5. Чи можуть організації без проєктного досвіду брати участь у конкурсі?

Так. Для організацій, які не мають відповідного досвіду проєктної роботи організована консультаційна підтримка з розробки та імплементації проєкту, а також звітування. Проводяться навчальні заходи у вигляді вебінарів для розробки пропозиції. Експерти ГО «Взаємодія – Плюс» проводять консультації за телефоном гарячої лінії +38 0660 9449 33, відповідають на питання, що надходять на електронну пошту та у чат на сайт конкурсу.