ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ


1. Чи може подавати та виконувати проєкт ОГС, яка зареєстрована у Донецькій або Луганській області, але не на території цільових громад?

Так. Організація громадянського суспільства, яка офіційно зареєстрована на всій території Донецької та Луганської областей може приймати участь у цьому конкурсі, але реалізувати проєкт може виключно на цільових територіях проєкту. Наприклад - ГО із Маріуполя чи Краматорська (та інших міст, яких не має у переліку цільових територій) може приймати участь у конкурсі, але реалізовувати його на території власного міста не може. Цій ГО потрібно обрати цільову територію чи декілька цільових територій, де вона планує реалізувати свій проєкт.

2. Чи може подавати заявку кілька організацій у партнерстві?

Так. Заявки можуть подаватись у партнерстві, але в аплікаційній формі чітко визначається відповідальна за виконання грантової Угоди ОГС, а також розподіляються обов’язки щодо виконання активностей проєкту. Грантові кошти перераховуються лише відповідальній ОГС та не можуть буди перераховані на рахунки інших партнерів для виконання проєкту.

3. Чи може організація подавати кілька заявок?

Так. Одна організація може подавати більше однієї заявки, але фінансування отримає лише один проєкт.

4. Чи обов’язкове співфінансування проєкту?

Співфінансування є обов’язковою умовою для усіх проєктів. Співфінансування може бути за власний рахунок, за рахунок партнерів проєкту або за рахунок місцевого бюджету та складати повинно не менш ніж 10% від загальної вартості проєкту. Співфінансування може бути у грошовій або негрошовій формі, але має бути оцінене і внесене в аплікаційну форму. За співфінансуванням складається окремий фінансовий звіт.

5. Чи можуть організації без проєктного досвіду брати участь у конкурсі?

Так. Для організацій, які не мають відповідного досвіду проєктної роботи організована консультаційна підтримка з розробки та імплементації проєкту, а також звітування. Проводяться навчальні заходи у вигляді вебінарів для розробки пропозиції. Експерти ГО «Взаємодія – Плюс» проводять консультації за телефоном гарячої лінії +38 0660 9449 33, відповідають на питання, що надходять на електронну пошту та у чат на сайт конкурсу.