![](https://cdn.bitrix24.eu/b427501/landing/dd1/dd11b9c24fa1cc7f8bc7fd335f233672/UN_D_S_S_Dece_VzaiemodiiaPlus_EU_Ukr-01_1x.png)
підготовка проєктної заявки
Зацікавлені ОГС запрошуються до участі в активностях, організованих ГО «Взаємодія Плюс», для забезпечення підготовки якісної проєктної заявки.
Для ефективної роботи пропонуємо усім зацікавленим ОГС:
КРОК 1
Прочитати уважно Інструкції щодо заповнення аплікаційної форми та шаблону бюджету. При заповненні шаблонів керуйтесь поясненнями за кожним пунктом документу. У шаблоні бюджету звертайте увагу на пояснення рядків, наведені приклади та формули, які вже внесені для розрахунків.
КРОК 2
КРОК 3
Звернутись у разі необхідності з питанням до 12 серпня 2021 року за телефоном +380660944933, електронним листом на пошту SGP@vzplus.org, до Viber-чату на сайті конкурсу ПМГ http://www.vzplus-grant.org.ua або на сторінці ГО «Взаємодія-Плюс» у Facebook https://www.fb.com/vz.plus і ознайомитись з усіма відповідями на сторінці FAQ на цьому сайті , які було підготовлено на запити заявників.
![](https://cdn.bitrix24.eu/b427501/landing/8bf/8bfe8d049218be4277a7f9504e441838/Lenta_2x_1x.png)