підготовка проєктної заявки

Зацікавлені ОГС запрошуються до участі в активностях, організованих ГО «Взаємодія Плюс», для забезпечення підготовки якісної проєктної заявки. 

Для ефективної роботи пропонуємо усім зацікавленим ОГС: 

КРОК 1

Прочитати уважно Інструкції щодо заповнення аплікаційної форми та шаблону бюджету. При заповненні шаблонів керуйтесь поясненнями за кожним пунктом документу. У шаблоні бюджету звертайте увагу на пояснення рядків, наведені приклади та формули, які вже внесені для розрахунків.

КРОК 3

Звернутись у разі необхідності з питанням до 12 серпня 2021 року за телефоном +380660944933, електронним листом на пошту SGP@vzplus.org, до Viber-чату на сайті конкурсу ПМГ http://www.vzplus-grant.org.ua або на сторінці ГО «Взаємодія-Плюс» у Facebook https://www.fb.com/vz.plus і ознайомитись з усіма відповідями на сторінці FAQ на цьому сайті , які було підготовлено на запити заявників.

ВЕБІНАР: ФОРМУВАННЯ ПРОЄКТНОЇ ЗАЯВКИ

Директорка проєктного офісу ГО Взаємодія Плюс, керівниця проєкту з адміністрування програми малих грантів ООН для ОГС Донецької та Луганської областей, Лариса Самосьонок змістовно розбирає методологію розробки цілісного розуміння проєктів за допомогою логічної матриці та всі нюанси заповнення аплікаційної форми.

Презентація з вебінару за посиланням>

Вебінар: Розробка бюджету проєкту

Директорка проєктного офісу ГО Взаємодія Плюс, керівниця проєкту з адміністрування програми малих грантів ООН для ОГС Донецької та Луганської областей, Лариса Самосьонок розповідає про всі нюанси заповнення форми бюджету, особливості витрат за різними статтями, документарне підтвердження витрат.

Презентація з вебінару за посиланням >