ФІНАНСУВАННЯ ПРОЄКТІВ

Фінансування проєктів ОГС здійснюється в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). 

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. 

Максимальні суми грантів 

НАПРЯМ 2

Всі пропозиції- $5000

НАПРЯМ 3

Всі пропозиції - $5000

Усі переможці конкурсу будуть укладати Грантову угоду на виконання проєкту з Програмою розвитку ООН, як однією з імплементуючих агентств Програми ООН із відновлення та розбудови миру. 

Перерахування коштів буде відбуватись двома траншами. 

Перший транш у розмірі 80% гранту сплачується протягом 14 днів після укладання Грантової Угоди. 

Другий транш (20%) сплачується після затвердження ПРООН фінального звіту ОГС за проєктом. 

На дату підписання Угоди на отримання малого гранту організація – переможець конкурсу не повинна мати поточних Угод (на виконання проєктів у тих самих напрямах діяльності, що й програма малих грантів поточного запиту), укладених з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, включно з її імплементуючими агентствами ООН – Програмою розвитку ООН (ПРООН), Структурою ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО). 

В разі наявності у організації – переможця конкурсу чинної угоди із вищезгаданими агентствами ООН вона має повідомити про це при подачі своєї заявки в аплікаційній формі.